Makáme naplno! Objednávky expedujeme do 24 hodin!

TRUFACE: bezdotykové meranie teploty

Novinka Tip
Značka: Alcovisor
1 499 € –13 %
WATFR1
1 499 € –13 % 1 299 €
Skladom
Môžeme doručiť do:
31.5.2022

TRUFACE je moderné zariadenia určené pre:

  • rozpoznávanie tváre
  • kontrolu vstupu na pracovisko
  • bezdotykové meranie teploty
  • kontrolu nasadenia rúška 

Používateľské rozhranie aj v slovenskom a českom jazyku!

Návod na použitie

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Alcovisor TRUFACE (typ WATFR) je zariadenia určené pre kontrolu vstupu zamestnancov v čase pandémie(spôsobenej koronavírusom COVID-19. Zariadenie má biometrické rozpoznávane tváre. Ďalej disponuje bezkontaktným meraním teploty a odhalením, či zamestnanec vstupuje na pracovisko s nasadeným rúškom. V kombinácii s biometriou tváre vie prístroj okamžite priradiť konkrétneho používateľa s registrovaným profilom používateľa. V prípade vysokej teploty alebo nenasadení rúška na tvári prístroj nevpustí zamestnanca na pracovisko.

Bezkontaktné meranie teploty je sprostredkované IR (infračerveným) tepelným senzorom. Meranie prebieha bezkontaktne a nie je nutný žiaden kontakt používateľa so zariadením. Merania je rýchle, menej ako 1 sekunda a presné (odchýlka merania je menšia ako 0,3°C).

Alcovisor TRUFACE ponúka I možnosť prepojenia so špeciálnym clodudovým systémom, tzv. Backend server, určeným pre tento typ zariadenia. V tomto systéme viete pohodlne upravovať informácie o svojich zamestnancoch. Pri prvom nahrávaní nového profilu používateľa (zamestnanca) do systému potrebujete urobiť prvý krok skrz zariadenie. V prípade používania viacerých zariadení si viete tieto profily nahrávať na rôzne zariadenia, ktoré máte pripojené na svoj server, tým pádom už nemusíte fyzicky nahrať nový profil do ďalšieho zariadenia. Počet registrovaných zariadení je bez obmedzenia.

phoebus advanced_server

Záznamy z merania teploty a kontroly nasadenia rúška sú nahrávané na server v reálnom čase. Zoznam výsledkov si skrz tento cloudový systém možete vyexportovať ako súbor excel.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: