Makáme naplno! Objednávky expedujeme do 24 hodin!

Ochranná maska - 50 ks

30 €
Skladom
Môžeme doručiť do:
27.10.2021

Ochranná maska neobsahujúca spätný ventil, s ktorou chránite nielen seba, ale i vaše okolie. Ochranná maska umožňuje svojou konštrukciou dokonalé obopnutie tváre.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ochranná maska KN95 má nastaviteľnú nosovú časť a bezpečnostné popruhy. Masku je potrebné nasadiť na spodnú časť tváre, potom pritlačiť na nos a vytvarovať tak, aby dokonale utesnila tvár. Následne sa zabezpečí popruhmi, takže nehrozí jej posunutie a zníženie ochrany.

 

Špecifikácia:

Materiál: bavlna + netkaná látka

  • ochrana pred pevnými a kvapalnými zdraviu škodlivými látkami, prachom, dymom a aerosólmi,
  • častice môžu mať fibrogénny účinok, čo znamená, že z krátkodobého hľadiska môžu spôsobovať dráždenie dýchacích ciest a z dlhodobého hľadiska môžu viesť k zníženiu elasticity pľúcneho tkaniva,
  • celková miera netesnosti smie byť maximálne 11 %,
  • prekročenie najvyššej hodnoty vystavenia pri práci smie byť nanajvýš 10-násobné.

Stupeň filtrácie: ≥ 94%

CE certifikácia

Veľkosť: univerzálna

 

Sú vhodnejšie proti vírusom obyčajné lekárske rúška alebo respirátory?

Textilné rúška bez filtrácie sú určené skôr na čiastočnú ochranu, nakoľko zadržiavajú vami vykašlané alebo kýchnuté infekčné mikro-kvapôčky, aby sa neprenášali ďalej, čo znamená, že chránia okolie pred chorým človekom.

Respirátor alebo respiračné rúško po nasadení filtruje vzduch, ktorý vdychujete a zachytáva škodlivé látky, aby sa nedostali do vášho dýchacieho systému. Používanie respirátora je vyššou úrovňou ochrany, rovnako ako ochranné okuliare alebo ochranný odev. Respirátor je jednorazová ochranná pomôcka a bežne je určená na 8 hodinové použitie. Pokiaľ sa respirátor nepoužíva nepretržite je možné ho použiť viackrát. Pravidelné čistenie dezinfekčným prostriedkom predlžuje použiteľnosť respirátora.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: