Makáme naplno! Objednávky expedujeme do 24 hodin!

Antigénový test z nosa (1.000 ks)

1 690 €
Skladom
Môžeme doručiť do:
27.1.2022

Rýchly antigénový test na COVID-19 VivaDiag umožňuje jednoduchý a absolútne bezbolestný odber vzorky z prednej časti nosa. Odhalí prítomnosť špecifického antigénu do 7 dní od prejavu prvých symptómov.

⇒ Odber vzorky z prednej časti nosa
⇒ Výsledok: do 15 min.
⇒ Spoľahlivosť a presnosť: vysoká

Detailné informácie

Podrobný popis

Iba na profesionálnu in vitro diagnostiku.

Tento test umožňuje odobrať vzorku na testovanie jednoduchým výterom z prednej časti nosovej dutiny, takže nemusí byť robený hlboký ster z nosohltanu. Ten je pre časť testovaných osôb veľmi nepríjemný až bolestivý, čo sa ukázalo aj u nás počas plošného testovania. Pri použití testu VivaDiag stačí odberovou tyčinkou zotrieť povrch nosovej dutiny v oblasti iba 2-3 cm od nosných dierok. Takýto plytký ster si môže na základe štúdií WHO a Robert Koch Institut urobiť pod dohľadom dokonca aj sama testovaná osoba. Ani v takomto prípade nebolo zistené zhoršenie výsledkov.

 

Rýchly antigénový test na COVID-19 je imunotestom na báze kapilárneho vzlínania určeným na kvalitatívnu detekciu nukleokapsidového proteínu - antigénu vo vzorke nosového alebo nosohltanového steru získaného od osôb s podozrením na nákazu COVID-19, a to do 7 dní od prejavu prvých symptómov. Výsledky sú určené na identifikáciu nukleokapsidového proteínu - antigénu SARS-CoV-2. Antigén je vo všeobecnosti zistiteľný v nosovom stere počas akútnej fázy infekcie. Pozitívny výsledok testu naznačuje prítomnosť vírusového antigénu.

Postup testovania:

Odber vzoriek:

• Pred odberom vzorky by si mal pacient vyfúkať nos.

 

 

OBSAH 1 BALENIA

40x 25 = 1000 testov

krabicka 25x samostatne balené testy
kelimok 25x odberná nádoba
palicka 25x sterový tampón
krytka 25x Riediaci roztok
   
navod Návod na obsluhu

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: