Makáme naplno! Objednávky expedujeme do 24 hodin!

Antigénový test z nosa (25ks)

Akcia Novinka
Značka: Wellion
50 €
Momentálne nedostupné

Rýchly antigénový test na COVID-19 VivaDiag umožňuje jednoduchý a absolútne bezbolestný odber vzorky z prednej časti nosa. Odhalí prítomnosť špecifického antigénu do 7 dní od prejavu prvých symptómov.

⇒ Odber vzorky z prednej časti nosa
⇒ Výsledok: do 15 min.
⇒ Spoľahlivosť a presnosť: vysoká

Detailné informácie

Podrobný popis

Iba na profesionálnu in vitro diagnostiku.

Tento test umožňuje odobrať vzorku na testovanie jednoduchým výterom z prednej časti nosovej dutiny, takže nemusí byť robený hlboký ster z nosohltanu. Ten je pre časť testovaných osôb veľmi nepríjemný až bolestivý, čo sa ukázalo aj u nás počas plošného testovania. Pri použití testu VivaDiag stačí odberovou tyčinkou zotrieť povrch nosovej dutiny v oblasti iba 2-3 cm od nosných dierok. Takýto plytký ster si môže na základe štúdií WHO a Robert Koch Institut urobiť pod dohľadom dokonca aj sama testovaná osoba. Ani v takomto prípade nebolo zistené zhoršenie výsledkov.

 

Rýchly antigénový test na COVID-19 je imunotestom na báze kapilárneho vzlínania určeným na kvalitatívnu detekciu nukleokapsidového proteínu - antigénu vo vzorke nosového alebo nosohltanového steru získaného od osôb s podozrením na nákazu COVID-19, a to do 7 dní od prejavu prvých symptómov. Výsledky sú určené na identifikáciu nukleokapsidového proteínu - antigénu SARS-CoV-2. Antigén je vo všeobecnosti zistiteľný v nosovom stere počas akútnej fázy infekcie. Pozitívny výsledok testu naznačuje prítomnosť vírusového antigénu.

Postup testovania:

Odber vzoriek:

• Pred odberom vzorky by si mal pacient vyfúkať nos.

 

 

OBSAH BALENIA

krabicka 25x samostatne balené testy
kelimok 25x odberná nádoba
palicka 25x sterový tampón
krytka 25x Riediaci roztok
   
navod Návod na obsluhu

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: