Makáme naplno! Objednávky expedujeme do 24 hodin!

Alcovisor Phoebus Advanced

1 999 € –10 %
phoebus
1 999 € –10 % 1 780 € 1 483,33 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
2.10.2023

Nový Phoebus Advanced je plne automatický systém bezkontaktného testovania osôb, ktorý slúži na monitorovanie a zabránenie vstupu zamestnancov a návštevníkov podľa určených kritérií. Daný model má okrem bezkontaktného merania alkoholu v dychu zaujímavé a užitočné prídavné funkcie - bezkontaktné meranie teploty a zistenie, či má zamestnanec nasadené rúško.

Robustný dizajn, prakticky odskúšaná senzorová technológia a jednoduché použitie zabezpečujú dlhú životnosť a vysokú mieru akceptácie.

o práce.

Detailné informácie

Podrobný popis

Phoebus

Veľkokapacitný systém na zabezpečenie nulovej tolerancie alkoholu v podniku a zamedzenie vstupu osôb podľa určených kritérií. Ochrana Vašej prevádzky proti vstupom osôb pod vplyvom alkoholu nebola ešte nikdy taká jednoduchá aj vďaka biometrickému rozoznávaniu tváre. Okamžite si viete priradiť tvár a informácie o pracovníkovi k vykonanej skúške. Prístroj podporuje aj vstup na kartu. Novinkou je i bezkontaktné meranie teploty a kontrola, či má zamestnanec nasadené rúško. V prípade vysokej teploty, či nenasadenia rúška zariadenie nevpustí zamestnanca na pracovisko.

 

Jednoducho implementovateľný a použiteľný

Phoebus môže byť využitý ako samostatne stojaci, alebo spojený s existujúcimi turniketmi, hodinami, alebo ďalšími systémami na kontrolu vstupu osôb. Nevyžaduje asistenciu ani dohľad nad testovaním osôb.

 

Rýchly a spoľahlivý

Test na alkohol sa spustí automaticky po vdýchnutí osoby do zberného otvoru prístroja a trvá 4 sekundy. Výsledok sa v prípade negatívneho výsledku ukáže ihneď, v prípade pozitívneho výsledku v priebehu 5 sekúnd. Bezkontaktné meranie teploty prebieha prostredníctvom infračerveného tepelného senzora. Samotné meranie teploty je veľmi rýchle, menej ako 1 sekunda, a presné, odchýlka je +/-0,3°C.

 

 

Kalibrácia

Kalibráciu odporúčame vykonávať každých 6 mesiacov. Vďaka ľahko vyberateľnému senzoru sa dá prístroj kalibrovať priamo v našom kalibračnom stredisku - tým pádom nie je nutná kalibrácia na mieste, kde je umiestnený samotný alkohol tester.

Technické parametre

Rozmery

20 cm x 22 cm x 8,8 cm

Hmotnosť

1243 g

Odoberanie vzorky dychu

Automatické pasívne

Senzor

elektrochemický

Komunikácia

USB port

Rozsah merania

0,00‰ - 4,00‰

Presnosť merania

0,00‰ - 1,00‰ - +/-5%

1,00‰ - 1,50‰ - +/-8%

viac ako 1,50‰ - +/-10%

Doba testovania

4 sekundy

Doba regenerácie

Okamžitá po negatívnom výsledku, 30 sekúnd po pozitívnom výsledku z predchádzajúceho merania

Prevádzková teplota

-10°C – +50°C

Skladová teplota

-20°C - +50°C

Napájanie

AC 100-240V 50-60Hz DC12V 3A

Pamäť

20 000 záznamov z meraní

10 000 zaregistrovaných tvárí do systému

Presnosť merania teploty

+/- 0,3°C

Pripojenie na sieť

WIFI, 4G (voliteľné), Ethernet

promo video

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: